rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

01 gru 2023
03 gru 2023
Dodaj następny pokój

Niespotykane miejsca – Tajwan

Wyspa na Oceanie Spokojnym, od Chin oddzielona Cieśniną Tajwańską. Malownicza wyspa, położona jest na górzystym terytorium. Kształtem trochę przypomina ziemniaka, a zajmuje powierzchnię 35 801 km2. Jej dwa krańce leżą w dwóch strefach klimatycznych. Nie jest miejscem zbytnio obleganym przez turystów, co wynika z braku wiedzy o atrakcjach, które oferuje. A jest ich całe mnóstwo!

Niespotykane miejsca na Tajwanie – dla kogo?

Ci, którzy jednak skuszą się na orientalną przygodę i wybiorą się tutaj na urlop, zaznają tutaj niesamowitych wrażeń. Przede wszystkim to miejsce słynące z dobrej energii, można więc znaleźć tutaj duchową odnowę i oczyszczenie.

Pośród gór można odnaleźć prawdziwe, ukryte skarby natury. Są to chociażby okolice malutkiego miasteczka Wu Lai, które obfitują w gorące źródła. Ich stałymi bywalcami są nie tylko turyści, ale także rdzenni mieszkańcy wyspy. Można również wybrać się tam na przejażdżkę małym, zabytkowym pociągiem wzdłuż jednego ze wzgórz.

Jezioro Sun Moon Lake to kolejne magiczne miejsce na tej wyspie. U jego brzegów znajduje się niewielka wioska zamieszkana przez tajwańskich aborygenów. Oferują oni tam rejsy po jeziorze w swoich własnych łódkach.

Smakosze egzotycznych potraw, będą mieli okazje skosztować specjałów, którymi na co dzień żywią się mieszkańcy Tajwanu. Przede wszystkim, na tutejszych stołach dominują wszelkiego rodzaju owoce morza, ale ludzie zajadają się tutaj również kurczakiem z orzechami, szynka gotowana na patrze w miodowym sosie oraz pastą z fasoli.

Nie od dziś także wiadomo, że to miasto pełne jest fabryk produkujących różnego rodzaju gadżety, popularne u nas jako „made in Taiwan”.

Mieszkańcy wyspy są wyjątkowo przyjaźnie nastawieni w stosunku do turystów. Chętnie prezentują im swoją kulturę, zwyczaje i tradycje. Niektórzy twierdzą, iż Tajwan jest ultranowoczesnym miastem, basującym na starochińskim szkielecie, a oddychający własną duszą.

Hotel na Tajwanie, przelot na Tajwan. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na Tajwan w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel na Tajwanie i najbliższej okolicy oraz przelot na Tajwan (lotniska w pobliżu Tajwanu).

, ,

Comments are closed.