rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

12 lip 2020
14 lip 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Goące Plaże na Madagaskarze

Czwarta co do wielkości wyspa na świecie, położona w zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Jest niezwykle zróżnicowana klimatycznie, co wiąże się z urozmaiconą rzeźbą terenu.

Wybrzeże porośnięte jest często lasami parkowymi, których dużą część stanowią palmy i pandanusy. Charakterystyczne dla Madagaskaru jest drzewo pielgrzymów, w którego pniu znajduje się sok możliwy do spożycia.

Madagaskar wycieczka – co zobaczyć?

W północnej części wyspy, wśród wulkanicznych wzgórz, znajduje się Park Narodowy Ambre. Można zobaczyć tam lemury zamieszkujące wyspę oraz niesamowite, kwitnące orchidee, dzięki którym możemy poczuć się tam jak w raju.

W mieście Tana warto odwiedzić Pałac, który kiedyś był własnością wieloletniego premiera Madagaskaru. Obecnie mieści się tam muzeum wnętrz, bardzo chętnie odwiedzany punkt przez turystów. W tym samym mieście znajdują się mury Pałacu Rova, dawnej siedziby królów Madagaskaru, który niestety spłonął w niewyjaśnionych okolicznościach.

Koniec z podziwianiem bajecznych plaż na pocztówkach. Madagaskar oferuje nam wylegiwanie się na nich w rzeczywistości. Wśród turystów popularne jest także nurkowanie. Odwiedzając Madagaskar, wycieczka w głąb puszczy tropikalnej to nie lada atrakcja. Można stanąć oko w oko z dziką przyrodą tej niezwykłej wyspy.

Hotel na Madagaskarze, przelot na Madagaskar. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na Madagaskar w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel na Madagaskarze i najbliższej okolicy oraz przelot na Madagaskar (lotniska w pobliżu Madagaskaru).

, ,

Comments are closed.