rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

12 lip 2020
14 lip 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Gorące Plaże Morea

Jednym z bardziej urokliwych, prawdziwie rajskich miejsc na Ziemi są rozsiane na Oceanie Spokojnym wyspy należące do Polinezji Francuskiej. Zdecydowanie najbardziej znane jest Tahiti, tuż po nim jednak największą liczbę turystów przyciąga oddalone od niego niespełna 20 kilometrów Morea.

Na tej niezwykłej wulkanicznej wyspie wypoczywają nie tylko rdzenni Tahitańczycy, ale również odwiedzają je turyści z całego świata, którym marzą się słoneczne wczasy w środku kalendarzowej zimy.

Gorące plaże Morea – dla kogo?

Morea ma nietypowy kształt – trójzęba i otoczona jest ze wszystkich stron przez bajeczną rafę koralową. Posiada więc idealne warunki do uprawiania wszystkich popularnych sportów wodnych. Morea to również jedno z niewielu miejsc na świecie, w którym spotkać można delfiny, a dodatkowo od lipca do października również i wieloryby.

Jak magnes przyciągają niezwykłe plaże na wyspie, piaszczyste i szerokie, których piasek przybiera wyjątkowo jasny kolor, stwarzają wymarzoną scenerię dla miłośników beztroskiego leniuchowania.

Wielu turystów zapuszcza się również na wycieczki w głąb wyspy. Wznosi się na niej aż osiem wulkanicznych szczytów, z czego najwyższy z nich ma 1207 m. Atrakcją dla turystów jest również typowo egzotyczna już polinezyjska roślinność.

Egzotyczna jest również sama polinezyjska kultura, w której szczególnie znane są kuchnia, typowe tańce, muzyka i sztuka tatuażu.

Hotel na Morei, przelot na Moreę – jak znaleźć najlepsze oferty?

Dzięki serwisowi bluesky.pl szybko i wygodnie znajdziesz ofertę wyjazdu gorące plaże Morea. Dowolnie możesz też wybrać termin oraz liczbę osób, które wezmą udział w wyjeździe. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe i daty planowanego wylotu i przylotu. Nasz serwis znajdzie hotel na Morei, hotele w okolicy i przelot na Moreę (lotniska w pobliżu Morei). Można również wybrać inny dowolny region, który daje możliwość wypoczynku na gorących plażach.

, ,

Comments are closed.