Klasa premium

Klasa premium

Klasa premium to klasa pośrednia między klasą ekonomiczną a biznesową oferowana przez niektóre linie lotnicze. Zapewnia pasażerom więcej wygody niż klasa ekonomiczna, dzięki wydzielonej kabinie z większymi odległościami między kolejnymi rzędami i możliwości regulacji nachylenia fotela. Jej cechy różnią się w zależności od przewoźnika, który proponuje tę usługę.

Posiłki w klasie premium

W klasie premium pasażerowie otrzymują bardziej różnorodne posiłki niż w klasie ekonomicznej. Niektóre linie lotnicze przygotowują dla podróżujących posiłki dodatkowe. Dostępny jest także szerszy wybór napojów.

Klasa premium w LOT

Klasa premium w LOT / fot. http://pinterest.com/pin/464574517780427285/

Rozrywka w trakcie lotu

Podczas lotu korzystać można z indywidualnego ekranu wyposażonego zwykle w większy wybór materiałów audio-wizualnych. Nierzadko przy fotelu zlokalizowane jest gniazdko elektryczne, a pasażerowie otrzymują zatyczki do uszu czy opaski na oczy.

Dodatkowe korzyści

Klasa premium różni się w zależności od tego, przez jaką linię lotniczą jest oferowana. Zdarza się, że pasażerowie tej klasy mają zwiększone limity bagażowe. Często mają też pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu.

Comments are closed.