Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

18 sty 2017
20 sty 2017
Dodaj następny pokój

Loty do Turynu

Włoski Turyn to idealne miasto dla fanów motoryzacji i pałaców. W ojczyźnie Fiata znajduje się Muzeum Motoryzacji z dużą ilością eksponatów,luksusowy pałac myśliwski Palazzina di Caccia di Stupinigi, Palazzo dell’Academia delle Scienze z XVII wieku czy Palazzo Madama z XII -XV w. z Muzeum Sztuki Antycznej.

Kiedy do Turynu?

Turyn leży w strefie klimatu podzwrotnikowego kontynentalnego. Pogoda jest tu przyjemna cały rok, ponieważ lata nie są za gorące, a zimy bardzo mroźne.

Do Turynu warto jechać między majem a wrześniem, kiedy pogoda jest najładniejsza i będziemy mogli zwiedzać miasto w promieniach słońca. Warto wiedzieć, że Turyn nie jest typowo turystyczną destynacją, dlatego nie musimy obawiać się tłumów nawet w samym środku lata.

Turyn loty – praktyczne informacje

Loty do Turynu z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: Alitalia. Ceny lotów do Turynu z Polski wahają się od 703 do 1406 PLN. Loty do Turynu są realizowane z takich miast jak . Jednak najtańsze połączenia są obecnie z lotnisk w miastach .

Przylot do Turynu

W Turynie jest jedno lotnisko Saint Thom. Z Polski można dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Turynu ‘Saint Thom'. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko ‘Saint Thom'.


Pogoda - Włochy, Turyn

Dziś 19.01czw 20.01pt 21.01sob 22.01niedz
Częściowe zachmurzenie Niejednolita lekka mżawka

7°C -1°C

6°C -2°C

5°C -1°C

6°C 0°C

5°C -5°C
Wiatr 2 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 3 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 3 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 3 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 5 km/h Deszcz
6.7 mm

,

Comments are closed.