rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

10 lip 2020
12 lip 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Gorące plaże na Malediwach

Państwo wyspiarskie oraz archipelag, położone na wodach Oceanu Indyjskiego. Jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, zarówno na lądzie jak i pod wodą, ze względu na atole koralowe, na których położone są wyspy.

Gorące plaże na Malediwach – dla kogo?

Stolicą archipelagu jest Male, malutkie miasto o powierzchni zaledwie około 6 km kwadratowych. Zajmuje ona praktycznie cały teren wyspy. Otoczone jest betonowym falochronem, przekazanym przez Japończyków, który zapobiega zalaniu miasta przez Ocean Indyjski.

Turystyka rozwinięta jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Warto zobaczyć tutaj miasto Seenu, drugie po stolicy Male pod względem wielkości miasto archipelagu. Wyspa Fuamulaku i Guaraidhoo zaś słyną z najpiękniejszych egzotycznych plaż.

Jest to region typowo turystyczny. Gorące plaże, biały piasek, lazurowa, wręcz przezroczysta woda, rafy koralowe, egzotyczne palmy i zwierzęta – to wszystko oddaje urok tych magicznych wysp. Jest to raj dla koneserów piękna, idealnej pogody i wypoczynku. Można tutaj naprawdę odpocząć, nic nie robiąc, jedynie wylegując się na plaży. To także idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych. Bogate dno oceanu umożliwia podziwianie cudownych widoków miłośnikom nurkowania.

Hotel na Malediwach, przelot na Malediwy. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Nasz serwis w prosty sposób umożliwia znalezienie oferty wyjazdu na Malediwy w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel na Malediwach najbliższej okolicy oraz przelot na Malediwy (lotnisko w pobliżu Malediwów).

, ,

Comments are closed.