Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

26 lis 2020
28 lis 2020
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Hotele na Malediwach

Koszty pobytu na Malediwach

Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Wszędzie są akceptowane waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się płatności kartą kredytową, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.
Minimalny koszt dziennego pobytu na Malediwach to 35 USD, okupiony sporymi wyrzeczeniami, m.in. rezygnacją z plażowania i uprawiania sportów wodnych. Nocleg w tanim ośrodku poza sezonem kosztuje 50 USD za pok. 2-os. Standardowa cena zaczyna się od 100 USD. Tanie wyżywienie to koszt do 12 MVR dziennie, a trochę wystawniejsze – do 25 MVR.

Leczenie na Malediwach

Przy wjeździe nie są wymagane świadectwa szczepień, ale warto mieć świadomość dużego zagrożenia cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.

Ambasady i konsulaty na Malediwach

Brak polskiej placówki dyplomatycznej. Wszystkie sprawy załatwia ambasada RP w New Delhi w Indiach
www.newdelhi.polemb.net, polemb@airtelmail.in

,

Comments are closed.