Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

22 cze 2021
24 cze 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 20. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Tanie noclegi Moskwa

Standard hosteli w Moskwie jest dość wysokim. Wybierając się tam właściwie o każdej porze roku, powinieneś być w stanie znaleźć miejsce w jednym ze stołecznych tanich noclegów, ale lepiej jest zarezerwować sobie łóżko wcześniej. Pozwoli Ci to uniknąć tzw. “kwartir”, oferowanych przez ludzi na dworcach i lotniskach – nierejestrowanych prywatnych mieszkań, często o podłym standardzie.

Powinieneś wiedzieć jedną rzecz, poszukując miejsca na tanie noclegi. Moskwa oferuje nocleg w tanich hotelach, których standard jest na poziomie usług oferowanych w hostelach, nawet jeżeli hotel ma 1 lub 2 gwiazdki.
Ceny hosteli w Moskwie kształtują się na poziomie od do PLN za dobę dla osoby dorosłej. Podane ceny mogą dotyczyć pobytu w pokoju wieloosobowym.

Pokój w moskiewskim hostelu TNT tanie noclegi moskwa

Pokój w moskiewskim hostelu TNT

Lotnisko – tanie noclegi Moskwa

W Moskwie znajdują się 3 lotniska. Przy każdym z nich znajduje się kilka hosteli (lub hoteli oferujących tanie noclegi w Moskwie).

Domodiedowo noclegi

Przy lotnisku Domodiedowo mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Domodiedowo, kliknij jeden z powyższych linków.

Szeremietiewo noclegi

Przy lotnisku Szeremietiewo mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Wnukowo, kliknij jeden z powyższych linków.

Wnukowo noclegi

Przy lotnisku Wnukowo mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Wnukowo, kliknij jeden z powyższych linków.

Moskwa hostele centrum

Jeżeli potrzebujesz noclegu w centrum Moskwy, skorzystaj z jednego z linków aby zarezerwować hostel natychmiast: . Możesz też podać daty na wyszukiwarce hosteli w Moskwie powyżej i kliknąć klawisz Szukaj.

, , , , ,

Comments are closed.