Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

04 gru 2021
06 gru 2021
Dodaj następny pokój

Hostele w Stambule

Decydując się na wyjazd do Stambułu w ostatniej chwili, nie musisz się raczej bać o tanie noclegi. Nawet w środku sezonu będziesz w stanie zarezerwować miejsce. Jednak, aby uniknąć stresu, najlepiej zdecydować się na tanie noclegi w Stambule odpowiednio wcześniej.

Tanie noclegi w Stambule

Powinieneś wiedzieć jedną rzecz, poszukując miejsca na tanie noclegi, w Stambule musimy być przygotowani na nocowanie w hotelach, których standard jest na poziomie usług oferowanych w hostelach, nawet jeżeli hotel ma 1 lub 2 gwiazdki. Odwiedź kategorię Istambuł wycieczka, aby dowiedzieć się więcej o tym, co warto zobaczyć w Stambule.

Ceny hosteli w Stambule kształtują się na poziomie od do PLN za dobę dla osoby dorosłej. Podane ceny mogą dotyczyć pobytu w pokoju wieloosobowym.

Przykładowy pokój w stambulskim hostelu tanie noclegi w stambule

Przykładowy pokój w stambulskim hostelu

Hostele koło lotniska

W pobliżu Stambule zlokalizowane są lotniska: Saint Thom i Sung Shan. Przy każdym z nich znajduje się kilka hosteli (lub hoteli oferujących tanie noclegi w Stambule).

Sabiha Gökçen noclegi

Przy lotnisku Sabiha Gökçen mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Sabiha Gökçen kliknij jeden z powyższych linków.

Atatürk noclegi

Przy lotnisku Atatürk mieszczą się hostele (tanie hotele): . Aby zarezerwować hostel przy lotnisku Atatürk kliknij jeden z powyższych linków.

Hostele w centrum

Jeżeli potrzebujesz noclegu w centrum Stambułu, skorzystaj z jednego z linków aby zarezerwować hostel natychmiast: . Możesz też podać daty na wyszukiwarce hosteli w Stambule powyżej i kliknąć klawisz Szukaj.

Hotele w Stambule

Aby zorientować się w cenach hoteli w Stambule, przejdź do artykułu: Hotele w Stambule

Koszty pobytu w Stambule

Ceny żywności w Stambule, poza supermarketami, są przeważnie wyższe niż w innych częściach kraju, ale zbliżone do cen w najmodniejszych kurortach nadmorskich i generalnie cen w krajach zachodnioeuropejskich. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach w mieście, odwiedź artykuł: Zakupy i ceny w Stambule.

Polskie placówki dyplomatyczne w Stambule

Konsulat Generalny RP w Stambule

Istanbul – Maslak, Giz 2000 Plaza, Ayazaga Köyü Yolu No: 7, K. 5
Tel : (+90 212) 2906630 – 2906631
Fax : (+90 212) 2906632
http://www.stambulkg.polemb.net/
Sprawy wizowe i konsularne: stambul.kg.konsulat@msz.gov.pl

Dyżurny konsul – tylko w sprawach losowych :

(+90) 5304691881
stambul.kg.dyzurny@msz.gov.pl

,

Comments are closed.