Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

24 lut 2018
26 lut 2018
Dodaj następny pokój

Loty do Miami

Położone nad Atlantykiem w stanie Floryda Miami jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków wypoczynkowych na świecie. Jednocześnie jest to wielka, multikulturowa metropolia, ważne centrum kulturalne, ośrodek przemysłowy i handlowy Stanów Zjednoczonych. Piękne plaże, kolorowe dzielnice emigrantów, strzeliste drapacze chmur i imponującej wielkości palmy to już właściwie wizytówka tego niezwykłego kurortu, w którym świetnie będą się bawić nie tylko miłośnicy serialu “Policjanci z Miami”.

Kiedy do Miami?

Miami leży w strefie klimatu równikowego, jest idealnym miejscem na urlop w środku zimy, ale z powodzeniem można odwiedzać miasto przez cały rok. Ta najbardziej wysunięta na południe metropolia Stanów Zjednoczonych słynie z licznych atrakcji, posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów, na turystów czekają liczne kluby i dyskoteki, w których można się świetnie bawić do białego rana.

Miami loty – praktyczne informacje

Loty do Miami z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: British Airways, Air Berlin, Finnair, SAS, Lufthansa. Z Polski najczęściej wybierane są połączenia lotnicze z takich miast jak Warszawa, Kraków. Ceny lotów do Miami  z Polski wahają się od 1614 do 3329 PLN.

Przylot do Miami

Loty do Miami z Polski realizowane są z takich miast jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Koszalin, Łódź, Lublin. W samym Miami jest jedno lotnisko International. Z Polski można jednak dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Miami.

,

Comments are closed.