Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

20 lut 2019
22 lut 2019
Dodaj następny pokój

Loty do Miami

Położone nad Atlantykiem w stanie Floryda Miami jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków wypoczynkowych na świecie. Jednocześnie jest to wielka, multikulturowa metropolia, ważne centrum kulturalne, ośrodek przemysłowy i handlowy Stanów Zjednoczonych. Piękne plaże, kolorowe dzielnice emigrantów, strzeliste drapacze chmur i imponującej wielkości palmy to już właściwie wizytówka tego niezwykłego kurortu, w którym świetnie będą się bawić nie tylko miłośnicy serialu “Policjanci z Miami”.

Kiedy do Miami?

Miami leży w strefie klimatu równikowego, jest idealnym miejscem na urlop w środku zimy, ale z powodzeniem można odwiedzać miasto przez cały rok. Ta najbardziej wysunięta na południe metropolia Stanów Zjednoczonych słynie z licznych atrakcji, posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów, na turystów czekają liczne kluby i dyskoteki, w których można się świetnie bawić do białego rana.

Miami loty – praktyczne informacje

Loty do Miami z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: . Z Polski najczęściej wybierane są połączenia lotnicze z takich miast jak . Ceny lotów do Miami  z Polski wahają się od do PLN.

Przylot do Miami

Loty do Miami z Polski realizowane są z takich miast jak . W samym Miami jest jedno lotnisko . Z Polski można jednak dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Miami.

,

Comments are closed.