Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

27 lut 2017
01 mar 2017
Dodaj następny pokój

Loty do San Diego

San Diego w słonecznej Kalifornii przyciągnie amatorów niekończących się plaż i atrakcji wodnych. W tym mieście plaża to po prostu sposób życia. Radosna atmosfera i sprzyjający klimat sprawiają, że w San Diego na pewno będziemy się dobrze bawić. Ludzie prowadzą tu aktywny i zdrowy tryb życia, co udziela się wszystkim, którzy tu przyjeżdżają. Możemy skorzystać z szerokiej oferty sportów: surfing, pływanie, skating, kolarstwo, wspinaczka i wiele innych.  Dostępnych plaż jest oczywiście kilkadziesiąt (ponad 30), więc w zależności od tego, co chcemy robić –  opalać się, surfować czy spróbować jakiś ekstremalnych sportów, na pewno znajdziemy tą idealną dla nas.

Kiedy do San Diego?

San Diego położone jest w południowo – zachodniej Kalifornii: od zachodu otacza je Ocean Spokojny, a od  wschodu góry Laguna Mountains i pustynny Park Narodowy Anza – Borego. Występuje tu klimat śródziemnomorski – lata są ciepłe, a zimy łagodne. W San Diego dobra pogoda utrzymuje się cały rok, a średnia roczna temperatura to 21,4 stopnie Celsjusza. Najcieplej jest w lipcu, sierpniu i wrześniu (do 25, 5 st. C), a najzimniej w grudniu i styczniu (do 18 st. C).

Szczyt sezonu turystycznego przypada w San Diego w okresie lata – od czerwca do sierpnia, wtedy też jest najcieplej. Dlatego, jeśli chcemy uniknąć tłumów i najwyższych temperatur,powinniśmy wybrać termin inny niż czerwiec-sierpień. W San Diego niezależnie od pory roku jest ładnie i ciepło, można aktywnie wypoczywać i uczestniczyć w różnorodnych festiwalach i imprezach.

San Diego loty – praktyczne informacje

Loty do San Diego z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: Air Canada. Ceny lotów do San Diego z Polski zaczynają się od 2443 zł. Loty do San Diego są realizowane z takich miast jak . Jednak najtańsze połączenia są obecnie z lotnisk w miastach .

Przylot do San Diego

W San Diego jest jedno lotnisko Saint Thom. Z Polski można dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu San Diego ‘Saint Thom'. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko ‘Saint Thom'.


Pogoda - Stany Zjednoczone, San Diego

Dziś 28.02wt 01.03śr 02.03czw 03.03pt
Pochmurnie

15°C 11°C

15°C 10°C

19°C 10°C

23°C 12°C

24°C 11°C
Wiatr 10 km/h Deszcz
0.4 mm
Wiatr 8 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 10 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 11 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 9 km/h Deszcz
0.0 mm

,

Comments are closed.