Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Brazylia – Amazonia

Grupa: 17 os.
Cel wyjazdu: Motywacja, integracja i podziękowanie najlepszym partnerom handlowym za dotychczasową współpracę.

Wyjazd składał się z dwóch części:

1. Aktywnej – ekstremalnej: obejmujący pobyt w Amazonii – pobyt w pływającym lodge,  zaokrętowanym w zatoczce – dopływie rzeki Rio Negro. W ciągu dnia: łowienie piranii, obserwacja flory i fauny puszczy podczas tzw. „jungle walk”, nocne polowanie na kajmany, muzeum kauczuku. Specjalną atrakcją był połów legendarnych ryb pirarucu słynących z niezwykłej agresji i ogromnych rozmiarów [do prawie 200kg / ponad 2 m].
Wieczorami: wizyty w wioskach indiańskich, pokazy tańców, handel z rdzennymi mieszkańcami puszczy

2. Wypoczynkowej: Natal to mało znany w Polsce, kurort nad Oceanem. Grupa wypoczywała w 5***** resorcie. W ciągu dnia atrakcje: wycieczka do maleńkiego kurortu Pipa – znanego z doskonałych warunków do surfingu, wyprawa na quadach na malowniczą plażę Genipabu

Ostatnia część pobytu w Brazylii obejmował wylot do Sao Paula i zwiedzanie miasta.

Comments are closed.