Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Football i stadion Maracana w Rio

Futbol oraz stadion Maracana to elementy często przeplatające się podczas imprez organizowanych w Rio de Janeiro. W zależności od wielkości grupy oraz zainteresowań uczestników organizujemy różnego rodzaju atrakcje:

1) Pół dniowe zwiedzanie słynnego stadionu Maracana

To właśnie tutaj Pele zdobył swoją tysięczną bramkę!. Wejście z przewodnikiem, który opowiada o najważniejszych wydarzeniach związanych ze stadionem i brazylijską piłką nożną.

2) Organizacja specjalnie dla gości, meczu piłki nożnej plażowej z lokalnymi „osiedlowymi gwiazdami futbolu”.

Wszyscy uczestnicy otrzymują koszulki piłkarskie, mecz będzie sędziował i jednocześnie zabawiał lokalny „sędzia”, który dodatkowo przeprowadzi piłkarskie zabawy i nauczy kilku brazylijskich sztuczek.
Następnie próba zagrania w popularną na brazylijskich plażach nożną piłkę siatkową!

3) Wyjazd na mecz na stadionie Maracana [wymaga potwierdzenia w konkretnym terminie].

Nawet średniej klasy mecz w Brazylii to pokaz niesamowitych sztuczek piłkarskich, fantastycznego dopingu kibiców i potężna dawka emocji dla każdego widza.

Comments are closed.