Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Na styku kontynentów

Na Styku Kontynentów: Andaluzja – Maroko – Gibraltar

Grupa: 12 os. dziennikarze oraz przedstawiciele klienta + 5 samochodów

Założenie imprezy: 5 samochodów -> 4 noclegi -> 3 kraje -> 2 kontynenty -> 1 cel: prezentacja dziennikarska nowego modelu samochodu w 5 wersjach silnikowych i wyposażeniowych

Wyzwaniem było: zaproponowanie niezwykłego miejsca na prezentację nowego, niedostępnego w większości krajów Świata samochodu, z uwzględnieniem możliwie najkrótszego czasu transportu aut na miejsce.

Prezentacja nowego modelu samochodu – wiązała się z przetransportowaniem 5 samochodów z Polski na miejsce oraz logistyką związaną z ich myciem, serwisowaniem i udostępnianiem w miejscach gdzie uczestnicy mieli pokonywać malownicze, specjalnie przygotowane odcinki tras po dwóch stronach Cieśniny Gibraltarskiej. Specjalnie przygotowane road-booki, oznaczenia na trasie oraz GPSy pozwoliły na płynne przeprowadzenie jazd próbnych a specjalnie zaaranżowane pozwolenia i procedury umożliwiły przemieszczanie się między kontynentami.

Program wyjazdu:

Grupa dziennikarzy po przylocie do ekskluzywnego kurortu golfowego i kolacji w porcie jachtowym Puerto Banus w Hiszpanii udała się w podróż samochodami wgłąb Andaluzji, gdzie uczestniczyli w pokazie walk z bykiem, degustowali wina w Jerez, podziwiali przebogatą kulturę, muzykę i taniec flamenco.

Kolejnym etapem było przeprawienie się wraz z samochodami do Maroka, gdzie poznali lokalne zwyczaje, sztukę i podziwiali krajobrazy podczas przejazdu specjalnie wyznaczoną trasą. Wieczór spędzili w kasbie [pałac w twierdzy] z muzyką i tańcami brzucha.

Ostatni etap podróży to powrót do Europy i zwiedzanie brytyjskiej autonomii: Gibraltar. Wyjazd kolejką na skałę, zwiedzanie słynnych tuneli i umocnień, przejazd przez pas startowy lotniska to jedne z atrakcji czekających na uczestników. Tu grupa pożegnała się z niezawodnymi samochodami i kolejnego dnia rano wróciła do Polski.

Comments are closed.