Oferta – Incentive

Wyjazdy motywacyjne, integracje, konferencje i szkolenia – inwestycja w dobrym stylu

Integracyjne, motywacyjne czy szkoleniowe imprezy to dobra inwestycja i wiedzą o tym firmy na całym Świecie, które skutecznie wykorzystują to narzędzie do osiągania wymiernych i niewymiernych celów i korzyści.

konferencja, tunezja

Dział Incentive Blue Sky Travel od 20 lat planuje i realizuje wyjazdy dla największych firm na rynku. Specjalizujemy się w złożonych, nietypowych projektach, tworzymy autorskie programy dopasowane do wytycznych naszych klientów. Idziemy pod prąd i często wyszukujemy rozwiązań, o których wielu nawet by nie pomyślało i realizujemy je z perfekcją. W ten sposób zapewniamy maksymalne wykorzystanie dostępnych możliwości i przy ustalonym z klientem budżecie organizujemy niezapomniane wyjazdy, które na długo zostają w pamięci uczestników!

Za naszym profesjonalizmem stoi wieloletnie doświadczenie a nasze obietnice poparte są setkami realizacji. Stabilna pozycja na rynku i skala naszej działalności to gwarancja niezawodności a dynamiczny zespół zapewnia kreatywne propozycje i doskonałą realizację nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć.

Wyślij zapytanie:

incentive@bluesky.pl

 Blue Sky Travel sp. z o.o.

Dział Podróży Incentive

ul. Roosevelta 2
60-829 Poznań

Tel.: +48 61 8410926

Faks: +48 61 8420343

Comments are closed.