Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Fiji – raj na końcu Świata

Cast Away – Poza Światem. Archipelag wysp Mamanuca – Fiji

Wyjazd na Fiji zrealizowaliśmy na zlecenie jednego z naszych stałych klientów. Wyjazd, zgodnie z życzeniem, miał być daleki (“na koniec Świata”) obejmować relaks i “ładowanie baterii” w słonecznej, ciepłej destynacji. Ponadto klientowi zależało na nietypowym, trudno dostępnym miejscu, do którego uczestnicy by sami raczej nie dotarli.

Przelot na Fiji – wbrew pozorom nie jest aż taki wyczerpujący, dzięki komfortowi oferowanemu przez wybranych azjatyckich przewoźników. Ponadto, przesiadka i nocleg w stolicy Korei – Seulu był okazją do zobaczenia kolejnego nietypowego miejsca.

Pobyt na rajskich wyspach, rejs jachtem i relaks na dziewiczych, piaszczystych plażach, nurkowanie w błękitnym oceanie i obserwowanie nietkniętych raf rekompensowało daleką podróż. Podczas eksplorowania wysp uczestnicy poznali niezwykłą wyspiarską kulturę, zwyczaje i kuchnię, uczestniczyli w ceremonii picia kavy (lokalny napój z korzenia o tej samej nazwie), żeglowali, pływali motorówkami i świetnie się bawili na plaży i przy basenie.

Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że była to podróż ich życia…

 

Comments are closed.