Fiji – raj na końcu Świata

Cast Away – Poza Światem. Archipelag wysp Mamanuca – Fiji

Wyjazd na Fiji zrealizowaliśmy na zlecenie jednego z naszych stałych klientów. Wyjazd, zgodnie z życzeniem, miał być daleki (“na koniec Świata”) obejmować relaks i “ładowanie baterii” w słonecznej, ciepłej destynacji. Ponadto klientowi zależało na nietypowym, trudno dostępnym miejscu, do którego uczestnicy by sami raczej nie dotarli.

Przelot na Fiji – wbrew pozorom nie jest aż taki wyczerpujący, dzięki komfortowi oferowanemu przez wybranych azjatyckich przewoźników. Ponadto, przesiadka i nocleg w stolicy Korei – Seulu był okazją do zobaczenia kolejnego nietypowego miejsca.

Pobyt na rajskich wyspach, rejs jachtem i relaks na dziewiczych, piaszczystych plażach, nurkowanie w błękitnym oceanie i obserwowanie nietkniętych raf rekompensowało daleką podróż. Podczas eksplorowania wysp uczestnicy poznali niezwykłą wyspiarską kulturę, zwyczaje i kuchnię, uczestniczyli w ceremonii picia kavy (lokalny napój z korzenia o tej samej nazwie), żeglowali, pływali motorówkami i świetnie się bawili na plaży i przy basenie.

Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że była to podróż ich życia…

 

Comments are closed.