Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Sporty motorowe

Wyjazdy na Formułę 1 cieszą się największym prestiżem ale też wymagają wysokiego budżetu. Tańszą alternatywą są wyjazdy na wyścigi na mniej popularne ale również atrakcyjne wyścigi, jak np. WTCC [światowa liga samochodów touringowych] lub bardzo popularny zwłaszcza w niektórych polskich miastach żużel.

Dużą frajdą dla uczestników są wyjazdy powiązane ze szkoleniem technik jazdy [np. na zimowym torze] lub pokonywaniem bezdroży samochodami 4×4. Często, podczas wyjazdów Incentive Blue Sky Travel dodawana jest atrakcja motoryzacyjna w postaci np. safari, wspólnego przejazdu cabrioletami lub określonym, ciekawym modelem samochodu [np. Mustangi w USA, zabytkowe samochody w Hawanie / Kuba].

Blue Sky Travel organizuje również imprezy motoryzacyjne oraz prezentacje dla swoich klientów z branży motoryzacyjnej.

Program całodziennego szkolenia na zamarzniętym torze w Rovaniemi / Finlandia

Comments are closed.