Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Męska przygoda

Męska wyprawa: Pieniny (Czorsztyn-Szczawnica), lato: wyjazdy cykliczne

Grupa: 8 wyjazdów po 4 osoby

Cel wyjazdu: wyjazd – nagroda w konkursie konsumenckim organizowanym dla jednego z producentem męskiej linii kosmetyków

Program wyjazdu został „nafaszerowany” atrakcjami, które miały dostarczyć uczestnikom wrażeń i potężnej dawki adrenaliny.

Wyzwaniem było: stworzenie elastycznego programu, który po przybyciu uczestników na miejsce był modyfikowany przez instruktorów zgodnie z predyspozycjami i możliwościami uczestników [konkurs mógł wygrać każdy pełnoletni: mógłby to więc być np. komandos sił specjalnych jak i emerytowany nauczyciel]. Na laureatów czekały : samochody 4×4 na przeprawę bezdrożami, pontony na rafting na Dunajcu, kajaki dla bardziej odważnych, jachty kabinowe, wspinaczka i zabawy linowe. Poziom trudności był dobierany do możliwości laureatów konkursu.

Po dniach pełnych wyczerpujących atrakcji na uczestników czekały orientalne masaże i zabiegi w ekskluzywnym hotelu Spa w Czorsztynie oraz wieczorne zabawy z góralami.

Pasowanie na zbójników oraz próbę ognia, wody, stali, drzewa i ziemi wszyscy uczestnicy przeszli pozytywnie!

Comments are closed.