Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy

Blue Sky Travel może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w organizacji wyjazdów na Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy.

Na Mistrzostwa Świata w Niemczech wysłaliśmy łącznie ponad 250 osób i byliśmy dostawcą części świadczeń [np. transfery, bilety] dla wielu firm oraz mniejszych agencji turystycznych.

Na Mistrzostwa Europy wysłaliśmy ponad 650 osób oraz dostarczaliśmy świadczenia [np. hotele, przeloty, bilety na mecze] dla wielu organizacji, klubów, firm i agencji turystycznych.
Szczycimy się wśród innych organizatorów tym, że każdy z uczestników naszych wyjazdów zawsze otrzymał bilet zgodnie z zamówieniem na zamówiony mecz w tej samej lub wyższej kategorii.

Comments are closed.