Eventy kulturalne i sportowe

Wyjazdy sportowe: to z jednej strony gwarantowane emocje, niezapomniane wspomnienia i wysoki prestiż wynikający z dużej chęci udział uczestników w takim wydarzeniu. To również świetna okazja do zintegrowani się i lepszego poznania swoich współtowarzyszy.

Z punktu widzenia organizatora to duże wyzwanie, wymagające dobrego planowania i perfekcyjnej realizacji, znajomości kierunku i sporego doświadczenia w organizowaniu tego typu wyjazdów, poruszaniu się w obiektach sportowych oraz znajomości charakterystyki wydarzeń, aby podczas pobytu uczestnicy nie musieli martwić się niczym oprócz wyniku sportowego!
Blue Sky Travel z powodzeniem od lat organizuje wyjazdy na różnego rodzaju wydarzenia i eventy sportowe zarówno dla indywidualnych kibiców jak i specjalnych grup VIP.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu swoje doświadczenie i profesjonalizm na przykładzie kilku z wielu dotychczas zrealizowanych wyjazdów sportowych.


Wyjazdy na wydarzenia kulturalne to zazwyczaj krótkie wyjazdy na interesujący uczestników koncert, wystawę, spektakl czy festiwal.
Często wydarzenie sportowe zostaje wplecione w program dłuższego wyjazdu stając się jedną z atrakcji lub główną atrakcją podczas pobytu w wybranej części Świata.

Warte polecenia są wyjazdy, które stanowią połączenie atrakcji sportowych, kulturalnych oraz gastronomicznych. Dla przykładu, przedstawiamy krótki opis wypadu do winiarni produkujących wino musujące “cava” w okolicy Barcelony

 

Comments are closed.